Freediving

Szkolenia freedivingowe prowadzimy w systemach IDF oraz KDP/CMAS

freediving

Daniel Nowodyła – jestem instruktorem freedivingu  IDF  oraz  KDP CMAS. Praktykuję nurkowanie z zatrzymanym oddechem od 30 lat, kilkukrotnie uczestniczyłem w Basenowych Mistrzostwach Polski we Freedivingu.  Od 2013 roku poszerzyłem swoje kwalifikacje i uzyskałem stopień instruktorski tej dyscypliny.

Piotr Rajczakowski – jestem instruktorem freedivingu IDF. Praktykuję nurkowanie z zatrzymanym oddechem od 8 lat, kilkukrotnie uczestniczyłem w Basenowych Mistrzostwach Polski we Freedivingu. Od 2018 roku poszerzyłem swoje kwalifikacje i uzyskałem stopień instruktorski tej dyscypliny.

Freediving to w dosłownym tłumaczeniu nurkowanie swobodne

Jeżeli pragniesz odkryć w sobie fascynację dla nurkowania na jednym oddechu, bez zbędnego balastu, butli, kamizelek wypornościowych i wszelkich innych, krępujących ruchy gadżetów lub poczuć się wolny, swobodny jak ptak, jak ryba, jak delfin – to zapraszam do sekcji freedivingowej naszego centrum. 

Zajęcia, które prowadzimy polegają na treningu prowadzącym do osiągnięcia coraz większych limitów czasu pobytu pod wodą i pokonywanych głębokości. 

Należy jednak pamiętać, że freediving, podobnie jak inne dyscypliny związane z wodą, może być sportem niebezpiecznym dla zdrowia i życia ludzkiego.  Warunkiem uprawiania tej dyscypliny jest bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony przez lekarza specjalistę.

Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie kolejnych wyzwań sportowych i zdobycia nowych „szczytów” własnych możliwości – nie zwlekaj, czekamy na Ciebie.

wrocław apnea festiwal-marzec 2011

mistrzostwa polski we freedivingu 2012

Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu 2015

Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu 2017

Kontakt

Adres

Heweliusza 7Ł,
59-220 Legnica

Telefon

601760132, 601309800

Napisz do nas

[contact-form-7 id="499" title="Formularz 1"]