Zdobycie uprawnień instruktorskich w SDI stwarza szerokie możliwości i przeciera szlaki do pracy w bazach i centrach nurkowych nie tylko w kraju, ale również na całym świecie. 

Udział w kursie instruktorskim SDI wymaga ciężkiej pracy, nauki oraz wielu godzin spędzonych pod wodą. Dzięki temu osiągnięte efekty i wysoko cenione kwalifikacje są kluczem do dalszej pracy i sukcesów szkoleniowych, a sama praca instruktorska na pewno będzie wynagrodzona ogromną satysfakcją, wspaniałą zabawą i gronem nowych znajomych.

Podczas szkolenia na stopień instruktora SDI zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu dydaktyki nauczania nurkowania i prowadzenia szkoleń nurkowych.  Poznasz sposoby radzenia sobie z kursantem w każdym wieku i o zróżnicowanych potrzebach, umiejętnościach i oczekiwaniach.  Dobry warsztat dydaktyczny i szeroki zakres merytoryczny, z umiejętnościami praktycznymi, to gwarancja sukcesu w pracy szkoleniowca.

Dzięki uprawnieniom instruktorskim SDI, stajesz się samodzielnym szkoleniowcem, a rekreacyjny rynek nurkowy otwiera się dla Ciebie, oferując niezliczone możliwości wyboru dalszej ścieżki kariery hobbystycznej i zawodowej.

 

Zapraszamy na kurs Instruktora Nurkowania SDI

Jesteś zainteresowany, chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń 601760132

 

 

 

 

Kontakt

Adres

Heweliusza 7Ł,
59-220 Legnica

Telefon

601760132, 601309800

Napisz do nas

[contact-form-7 id="499" title="Formularz 1"]